OCTAPULL SFA

Cari Uygulaması

İşletmenizin cari yönetimi artık daha verimli ve etkili bir hale geliyor! Cari Uygulaması ile cari kartlarınızın kontrolü artık parmaklarınızın ucunda. Mobil saha kullanıcılarının rut planlamalarından, detaylı cari kart işlemlerine ve özel fiyatlandırmalara kadar geniş bir yelpazede işlem yapma imkanı sunuyoruz. Finansal kontrolü sağlayarak cari bakiyeleri ve hareketleri kolayca takip edebilirsiniz.

 

 

Cari Kartlarınızı

Kontrol Altında Tutun!

Mevcut cari kartları detaylı görüntüleyin ve cariye ait birkaç bilgiye tek bir kart üzerinden ulaşın. Dosya ekleme, hesap düzenleme, ek bilgiler ekleme, yetkilileri belirleme ve notlar ekleme gibi detaylı kart işlemlerini yapın. Cariye özel “Hareket Kapatma” ve “Hareket Transfer” özellikleri ile cari hareketlerini daha etkin bir şekilde yönetin.

Plasiyer Yönetimi

Süreçlerinizi Kolaylaştırın!

Plasiyer frekans, rut tanımlarını ve günlük rut planlamalarını profesyonel bir şekilde yapın. Rut tanımlamalarını toplu olarak yapın ve Excel ile veri alışverişi gerçekleştirin.

Özel Fiyatlandırma ve

Finansal Kontrol Sihirbazınız!

Cariye özel fiyat tanımlamaları yaparak işlemlerinizi özelleştirin. Tek bir cariye veya bir grup cariye özel fiyatlandırma yaparak iskonto tanımlamalarınızı kolayca yönetin. Yapacağınız toplu fiyat yüklemelerinizi Excel import desteği ile içeri kolayca taşıyın.

Raporlama Gücü

Elinizde!

Cari uygulaması ile cari bakiyelerinizi hem toplam hem de risk gruplarına göre görüntüleyip, takip edin. İşletme finansınızda tam kontrol sağlayın. Cari Hareket ve Bakiye raporları ile işletmenizin verilerini daha iyi analiz etmenize ve yönetmenize yardımcı olur.

Mobil ile Cari İşlemlerinizde

Hız Kesmeden Devam Edin!

Saha ekipleri, cari açılışlarını sahadayken anlık olarak gerçekleştirebilir, aynı gün içerisinde siparişlerini alabilirler.  Web ile mobil entegre bir şekilde çalışır. Cari Uygulaması mobil özelliği ile satışlar hız kazanır, müşteri memnuniyeti artar.