OCTAPULL SFA

Kampanya Uygulaması

Octapull SFA Kampanya Uygulaması ile işletmenizin pazarlama faaliyetlerini daha etkili, planlı ve sonuç odaklı hale getirin. Daha fazla müşteriye ulaşın, satışlarınızı artırın ve işinizi bir adım öne taşıyın!

Kolayca Oluştur

Düzenle ve Takip Et!

Kampanyalarınızı yönetmek karmaşık bir süreç olmaktan çıkıyor. Octapull SFA’nın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kampanyalarınızı hızla oluşturun, detaylarını düzenleyin ve sonuçlarını takip edin.

Limit Belirleyerek

Kampanyalarınızı Yönlendirin!

Ücretsiz veya bedelsiz kampanyalarınızda dahi stok miktarını belirleyerek kampanyalarınızın sınırlarını kontrol edin. Stok bittiğinde kampanyanız otomatik olarak durur, kampanyalarınızı tek tek kontrol etmenize gerek kalmaz.

Esnek İndirim ve

Promosyon Ayarları

Müşterilerinizi cezbetmek için esnek ve çekici teklifler oluşturun. Kampanyalarınızın indirim oranlarını, minimum satın alma miktarlarını, kullanım koşullarını ve sürelerini dilediğiniz gibi ayarlayın.

Hedef Kitlenize Özel Kampanyaları

Kolayca Uygulayın!

Müşteri segmentasyonunuza uygun şekilde belirli müşteri gruplarına özel kampanyalar hazırlayabilir ve hedef kitlenize sunabilirsiniz. Böylece etkili ve kişiselleştirilmiş kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Ürünlere Özel Kampanya Önerileri

ile Satışları Artırın!

Sepet içeriğine göre otomatik kampanya önerileri sunarak müşterilerinizin daha fazla ürün satın almasını teşvik edin. Bu sayede satışlarınızı maksimize etme olanağı bulun.