OCTAPULL SFA

Lojistik Uygulaması

İşletmenizin alış/satış süreçlerini ve siparişlerin lojistik yönetimini en etkili şekilde sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizin başlangıçtan son teslimata kadar olan süreçlerini izlemek ve etkili bir şekilde yönetmek, teslimat süreçlerini optimize etmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sunacak şekilde tasarlandı.

Hareketleri Yönet

Başarıya Taşı!

Müşterilere hızlı ve güvenilir teslimatlar yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarın. Siparişlerinizi başlangıçtan son teslimata kadar izlemenizi ve yönetmenizi sağlar.

Yetkilendirme ile

Güvende Kalın!

Güvenlik ve izlenebilirlik sayesinde operasyonlarınızı daha güvenli hale getirin. Araç, şoför ve kişi yetkilerini kolayca tanımlayarak lojistik süreçlerinizi daha iyi kontrol edin.

Parça Parça İşler

Tam Memnuniyet!

Esneklik ve hassasiyet ile müşteri
beklentilerini en iyi şekilde karşılayın.
Parçalı işlemler ile kısmi teslimatları
ve işlemleri kolayca gerçekleştirin.

Veriler ile

Geleceğe Yön Verin!

Verilere dayalı kararlar alarak iş süreçlerinizi daha verimli hale getirin. Günlük satış raporları ile işletmenizin performansını izleyin.

Optimize Edilmiş Yüklemeler ile

Hız Kazanın!

Rotaman ve GeoVision gibi rut optimizasyon uygulamaları ile tam entegrasyon sayesinde en etkili teslimat rotalarını belirleyin. Sevkiyat ve yükleme işlemlerini optimize ederek zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın.

Depo ve Araç

El Ele!

Octapull SFA Lojistik Uygulaması, Depo Uygulaması ile entegre çalışarak araç yükleme ve mal kabul gibi süreçleri birlikte yönetmenizi sağlar.

Depolar Arası Transferlerde

Hızlı Çözümler!

Depolar arası transfer işlemlerini kolaylıkla yöneterek stok yönetimini daha iyi bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz.

Barkod Okuyucuyla

Hızlı ve Hatasız!

Tüm işlemleri barkod okuyucu ile hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü Yetkilendirme ile

Güvenli İşlem!

Detaylı yetkilendirme ve onay mekanizması ile işlemleri güvence altına alabilirsiniz.

Mobil Kontrol

Her An Elinizde!

Mobil cihazlar ile çalışma imkanı sayesinde depo işlemlerini her yerden kolaylıkla yönetebilirsiniz.