OCTAPULL SFA

Mobil Yönetim Uygulaması

Octapull SFA Lojistik Uygulaması, Depo Uygulaması ile entegre çalışarak araç yükleme ve mal kabul gibi süreçleri birlikte yönetmenizi sağlar.

Ziyaretleri Kolayca İzleyin

Verimliliği Artırın!

Ziyaret işlemlerini detaylı olarak kaydederek saha ekiplerinizin etkinliğini artırabilirsiniz. Müşteri ziyaretlerini takip ederek erimliliği optimize edebilirsiniz.

Rotayı Takip Edin

Optimize Ederek Verimliliği Yükseltin!

Saha gücünüzün rotalarını takip ve optimize ederek daha verimli hareket edebilirsiniz. Saha operasyonlarınızı en etkili şekilde planlayabilirsiniz.

Sipariş Oluşturun

Fatura ve İrsaliyeleri Anında Belgeleyin!

Siparişleri hızla oluşturabilir, anlık satış fatura ve irsaliyeleri mobilde belgeleyebilirsiniz. İşlem hızını artırarak müşteri memnuniyetini yükseltebilirsiniz.

Tüm Tahsilat İşlemleriniz

Tek Bir Cihazdan!

Tahsilat işlemlerini mobil cihaz ile
anında gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleri
hızla alarak nakit akışını yönetebilir ve
işlem verimliliğini artırabilirsiniz.

İadeler Kontrol Altında

İşler Yolunda!

İade süreçlerini yöneterek iş akışınızı düzenleyebilirsiniz. İadeleri takip ederek verimliliği artırabilir ve müşteri ilişkilerini güçlendirebilirsiniz.

Cari Kartlar ile

Müşteri Bilgilerine Anında Erişin

Müşteri bilgilerine detaylı cari kartlar ile hızla erişebilirsiniz. İletişimi güçlendirerek müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Yükleme Emirlerini Oluşturun

Dağıtımı Kolaylaştırın!

Yükleme emirlerini mobilde kolayca oluşturabilir ve dağıtımı daha etkin şekilde yönetebilirsiniz. Dağıtım süreçlerini optimize edebilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama ile

Güçlü Stratejiler

Tüm işlemleri barkod okuyucu ile hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paycell POS ile

Ödemelerinizi Tek Cihazla Alın!

Paycell POS çözümü ile ödemeleri tek bir cihazla hızlı ve güvenli şekilde alabilirsiniz. Çeşitli ödeme yöntemleri ile ödeme işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.