OCTAPULL SFA

Ürün Uygulaması

Stok yönetiminizi kolaylaştırır ve işletmenizin envanterini en etkili şekilde kontrol etmenizi sağlar. Size sunulan güçlü özelliklerle stoklarınızı daha iyi yönetebilirsiniz.

Detaylı Görüntüleme ve Özellik Ekleme

Ürünleri Tanımlayın!

Mevcut stok kartlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve özellikler ekleyebilirsiniz. Barkod, ebat, üretici, kod, birim, depozito, resim gibi detaylarla ürünlerinizi daha ayrıntılı olarak tanımlayabilirsiniz.

Stok Hareketlerine

Anlık Ulaşın Daima Güncel Kalın!

Tüm stok hareketlerine kolayca erişim sağlayın. Ürünlerin hareketlerini izleyerek envanterinizin durumunu her zaman kontrol altında tutun.

Kategorizasyon ve Tanımlamalar ile

Düzeni Sağlayın!

Ürünlerinizi birim, depo, marka, grup, risk, çeşit gibi kriterlere göre kategorize edin. Bu sayede envanteriniz daha düzenli ve erişilebilir hale getirin.

Sayım ve Depo İşlemleri ile

Stokları Takip Edin!

Depo giriş çıkış özelliği ile ürün hareketlerini kolayca kaydedin. Sayım uygulaması ile sayım kayıtlarını tutabilir, fark analizi ile envanterinizdeki değişiklikleri izleyin.

Envanter Akışınızı Kontrol Altına Alın

Hareketi Yönlendirin!

Depolar arası ürün transferini yönetebilir ve depo giriş çıkışlarını kolayca takip edin. Mobil depo uygulamasıyla entegre çalışarak barkod sistemi ile tüm işlemleri yürütün.

Araç Stok Talebi ve Depozito Yönetimi

Süreçleri Planlayın

Depozitolu ürünlerin takibi ve kontrolü sayesinde tüm süreçlerde daha iyi yönetim sağlayın. Sıcak saha kullanıcıları için araç stok talebi ekranı ile ürün yükleme işlemlerini daha etkili şekilde planlayın.