OCTAPULL SFA

Sipariş Uygulaması

Sipariş yönetimi artık daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşiyor. Mobil entegrasyon, finansal bilgilere anında erişim ve esnek kampanya uygulama gibi özelliklerle dolu bu uygulama, işletmenizin sipariş işlemlerini kolaylaştırırken müşteri memnuniyetini artırmak için yanınızda!

Mobil Entegrasyon ile

Hızlı Sipariş Girişi!

Mobil uygulama ile entegre çalışan sipariş uygulaması ile saha kullanıcıları tarafından alınan siparişler anlık olarak bu ekranda görüntülenir. Bu uygulama ile saha ekipleriniz zamandan tasarruf sağlar, siparişlerin takip ve kontrolleri ise son derece kolay olur.

Finansal Bilgilere

Anında Ulaşın!

Carilerin toplam bakiye bilgileri ve günü geçen bakiyeleri, sipariş alımı sırasında kolayca görüntüleyin. Aynı zamanda teminat ve risk bilgilerine de anında erişim sağlayın.

Yeni Nesil

E-Ticaret Deneyimi

Yeni nesil e-ticaret deneyiminde sipariş girişlerinizi gelişmiş sepet özelliği ile gerçekleştirin. Kampanya, uygulama ve detaylı bilgilere ulaşın. Sepetinize eklediğiniz ürünlere çeşitli iskontolar uygulayın aynı zamanda kampanyaları görüntüleyin. Siparişinize uygun kampanyalar hakkında bildirimler ile sizlere verimli bir sipariş süreci sunar.

Siparişlerinizi

Güvenle Onaylayın

Siparişlerinizi anında ve güvenle onaylayın. Saha satış ekiplerinin müşterilerden alınan siparişleri doğrulama ve onaylama sürecini düzenlemek ve optimize etmek için kullanın. Sipariş onay mekanizması, saha satış ekiplerinin siparişleri hızlı ve doğru bir şekilde işlemelerine yardımcı olurken, aynı zamanda işletmeye stok kontrolü, fiyatlandırma uyumluluğu ve iş süreçlerinin izlenmesi gibi önemli avantajlar sağlar.

Belgeleme ve

Entegrasyon Kolaylığı!

Nama sevk tipinde sipariş alımı yapın ve siparişleri doğrudan belgeleyin (Fatura & İrsaliye). Aynı zamanda mevcut muhasebe yazılımlarınız ile entegrasyon kolaylığını yaşayın. (Netsis, Logo, Vega, Micro vb.).